Süngerpan

Süngerpan ses yalıtımı konusunda tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Kullanılacak olan ses yalıtımı malzemeleri ile sorunsuz bir şekilde ses yalıtımı sağlanması mümkündür. Süngerpan en çok tercih edilen bir ses yalıtımı malzemesidir. Ses yalıtımı konusunda oldukça başarılı bir performans sergileyen süngerpan ile profesyonel bir şekilde ses izolasyonu sağlanması mümkündür.

Ses yalıtımı konusunda belirli bir alanın izole edilmesi gerekebilmektedir. Profesyonel bir şekilde ses yalıtımı yapılması için alanın tamamen ses yalıtım malzemeleri ile kaplanması gerekmektedir. Etkili bir yalıtım sağlanması için kaliteli Süngerpan malzemeler çok fazla tercih edilmektedir. Başarılı bir şekilde yapılacak olan bu işlemlerde sorun yaşanmaması için oldukça önemli bir konuda işçilik uygulanması gereklidir.

Ses Yalıtımı uygulamasında yıllardır sunduğumuz hizmetlerimiz ile sorunsuz bir şekilde yüksek başarı sağlayarak hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve kaliteli bir şekilde yapılacak olan işlemlerde Süngerpan kullanımları çok fazla ilgi görmektedir.

Sorunsuz bir şekilde yapılacak olan ses yalıtım işlemleri için deneyimli ve konusunda uzman olan ekibimiz yıllardır bu işi yapmanın tecrübesi ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de profesyonel bir ses yalıtımı hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için 0536 768 14 89 telefon numarasından veya info@soundakustik.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Süngerpan ve Ses Yalıtım Malzemeleri

Süngerpan Özellikleri Nelerdir?

Kapalı gözenekleri olması sayesinde ısı iletkin katsayıları oldukça düşüktür. 80-250 dns arasında üretilebilen bu malzemeler otomotiv sektöründe çeşitli noktalarda tampon ve takoz olarak kullanılır. Ayrıca spor malzemeleri sektöründe de güreş minderi olarak da kullanılabilir.

Süngerpan Ses Yalıtımı Nedir?

Ortamdaki gürültüyü veya sesi yüksek ölçüde kesebilen ses yalıtım süngeridir. Farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilir. Bu sayede çeşitli alanlarda ve ortamlarda kullanılabilir.

Süngerpan Ürünlerimizden bazıları aşağıdaki gibidir.

Süngerpan

Süngerpan

Süngerpan

Süngerpan

Süngerpan

Süngerpan

Süngerpan

Süngerpan

Süngerpan

Süngerpan

Süngerpan

Süngerpan

Süngerpan

Süngerpan