Oto Ses Yalıtım Malzemeleri

Ağır epdm ses bariyeri, celenit ahşap yongalı panel, heraklite çimento katkılı levha, ahşap yünü, akustik ahşap pan, akustik ses yalıtım paneli, akustik levha, izolatör (şaft duvarı, mekanik oda, konut - ofis duvar/tavanları ve konferans salonu, sinema gibi sosyal mahallerin ses yalıtımlı duvar/tavan imalatında kullanılabilir.) mantarlı kauçuk şilte, kauçuk levha, akustik ses geçirmez kapı, kauçuk tabanlı akustik halı, jeneratör kabini üretimini, perakende ve toptan olmak üzere satışını ve uygulamasını yapmış olduğumuz ses yalıtım malzemeleridir.

Oto Ses yalıtım malzemelerinden bahsedecek olursak bu ürünler ses izolasyon süngerleri, akustik panel, taş yünü, ahşap yünü, kauçuk levha ve akustik halıdır. Bilindiği gibi oto ses yalıtımı malzemeleri ortamdaki sesi çokluğuna ve sesin ne derecede azaltmak istenildiğine göre seçilmelidir. Bunun için de öncelikle mekanınızda keşif yapılmalıdır. Ses izolasyon süngerleri spesiyal, piramit, yumurta ve labirent gibi formlarda üretilir. Ne derecede ses kesilmesi isteniyorsa ona göre süngerler seçilmelidir. Süngerpan ses kesici izolasyon süngeri poliüretan malzemesinden üretildiği için kapalı gözenekleri çok fazladır. Bu nedenle de Isı iletimi kat sayıları oldukça düşüktür. Akustik panel içerisinde ses yalıtım malzemesi olarak akustik kumaş ve kaplanmış akustik yalıtım paneli ile kaplanmıştır. Siz kendiniz zevkinize göre belirleyebilirsiniz. Paneller ses emici bir panel olup yankı, uğultu, eko gibi sorunlarınızı çözmektedir.

Taş yünü yangın yalıtımı ve ses izolasyonunda akustik düzenleme için kullanılmaktadır. Ayrıca rutubete maruz kalsa bile boyutlarında bir değişme olmaz. Çürümez ve küf tutmaz. Mikroorganizmalar tarafından da asla tahrip edilemez. Kaymaz özellikte olup ortamda en iyi ses izolasyonu sağlayan ürünlerden birisidir.

Oto Ses Yalıtım Malzemeleri aşağıda listelenmiştir. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.