Odyometri Ses Yalıtım Kabini

Odyometri Ses Yalıtım Kabini, bu kabinler istenilen ölçüde yapılabilmektedir. Özellikle hastanelerde, hastane ortamlarında ses ve konuşma odaları için odyometri ve işitme testleri için odyoloji odası ses yalıtımı çok önemlidir. Sessiz kabin şartnamesine bağlı olarak aynı zamanda projelendirmeye uygun şekilde doğru malzemelerle yapılması gerekmektedir. Genellikle hastanelerde ve sağlık kurumlarında kullanılan bi kabinler çalışma mantığı olarak dışardaki sesi içeriye kesinlikle aktarmaması gerekmektedir. İçerde ses ölçümleri yapıldığı için bu alanın oldukça sessiz olması oldukça önemlidir.

Odyoloji Odası Ses Yalıtımı Nedir?

Odyoloji odası ses yalıtımı, genellikle hastane ortamlarında ses ve konuşma odyometrisi ve işitme testleri için odyoloji odasına yapılan bir uygulamadır. İşitme ve ses problemleri çoğu insan tarafından ciddi bir sağlık sorunudur. Bu sorunun uygulandığı tedavi ortamının oldukça sessiz olması gerekmektedir. Bu yüzden odyoloji odalarına ses yalıtımı gereklidir.

Odyometri Ses Yalıtım Kabini Ne İşe Yarar?

Hastane başta olmak üzere, üniversitelerde ya da sağlık kuruluşlarında kullanılan odyometri ses yalıtım kabinleri akustik kapı ve akustik pencere ile oluşturulan, anti bakteriyel özellikte süngerlerle kaplanan, sesin giriş ve çıkışını rahatlıkla izole edebilen ses yalıtım uygulamasıdır.

Odyometri Ses Yalıtım Kabini

Odyometri Ses Yalıtım Kabini