Akustik Baffle

Akustik baffleler çift yüzeyi odaya bakacak şekilde tavana uygulanarak yankılanmayı ve gürültüyü azaltmada kullanılan ses yalıtımlı akustik panel ürünüdür. Akustik yüzer tavan panelleri arasında farklı bir uygulama olan "akustik baffle" iki tarafı da ses emici kumaş ile kaplanarak askı aparatları yardımıyla istenilen tij boyutunda sarkıtılarak montaj gerçekleştirilir. Bu sayede tavanlardan yansıya gürültünün emilmesi sağlanarak iç mekan akustiğinde iyileştirmeler ve bunun yanında dekoratif bir görüntü sağlamaktadır.
Akustik Baffle
, Ses Yalıtımı ( Ses Yalıtımı, Ses İzolasyonu, Gürültü Yalıtımı, Gürültü İzolasyonu, Ses Yalıtım Süngeri, Ses Yalıtım Malzemeleri, Akustik Sünger, Duvar ses Yalıtımı, Tavan Ses Yalıtımı, Zemin Ses Yalıtımı, Ağır Ses Bariyeri, SBR Kauçuk) imalat ve uygulamalarında , Ankara ve Türkiye’de alanlarında deneyimli personel, profesyonel eğitim ve teknik alt yapısı ile seçkin müşterilerine farklı ve kaliteli hizmet verme yönünde çalışmalarını sürdürmektedir.

Akustik Baffle ve Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Baffle Nedir?

Akustik baffle, çift yüzeyi odaya bakan tarafa denk gelecek şekilde tavana uygulanarak gürültüyü azaltmada kullanılan akustik panel ürünüdür.

Akustik Baffle Ne İşe Yarar?

İç mekanlardaki akustiğin iyileştirilmesinde kullanılan akustik baffleler, sesi güçlü şekilde emerek ortamdaki sesin dengelenmesini sağlar. Ortam gürültüsünü azaltmasının yanı sıra, mimari şekilde de hedeflerinize yardımcı olabilir.

Akustik Baffle Özellikleri Nelerdir?

Akustik baffle; ortam gürültüsünü azaltır, dekoratif bir görüntü sağlar, çeşitli renk ve boyutları vardır, uğultuları engeller, ortamın ses akustiğini dengeleyerek temiz bir ses dağılımı sağlar.

Akustik Baffle

Akustik Baffle